Beata Czyż

dyrektor żłobka

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi na kierunku Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza z pracą socjalną. Przez przeszło dwadzieścia lat pracowałam na stanowisku opiekunki dziecięcej, a przez rok pełniłam funkcję kierownika żłobka w Zespole Żłobków Miejskich w Bydgoszczy.
Jestem osobą zorganizowaną, asertywną, komunikatywną, moim życiowym celem jest praca z dziećmi, która zawsze daje mi poczucie spełnienia. Zawsze staram się dbać zarówno o rozwój osobisty jak i zawodowy. Dla mnie najważniejszym priorytetem jest wspieranie rozwoju dziecka i zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa w przyjaznej zbliżonej do domowej atmosferze.

Moje życiowe motto brzmi:
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak.

p. Karina

opiekunka

Z wykształcenia jestem farmaceutą. Opiekowałam się dziećmi prywatnie co stało się bodźcem  do ukończenia kursu dla opiekunów w żłobku i klubie dziecięcym i realizowaniu swojej pasji zawodowo.
W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie ich bezpieczeństwo, stworzenie ciepłej atmosfery, żeby uśmiech gościł na twarzach moich małych podopiecznych.
Jestem osobą pozytywną, radosną i otwartą.
Prywatnie jestem mamą pięcioletniej dziewczynki dzięki czemu doskonale rozumiem potrzeby maluszków.

p. Agata

opiekunka

Dzień dobry drodzy rodzice. Mam na imię Agata, jestem osobą empatyczną kochająca pracę z dziećmi. Obecnie zajmuje stanowisko osoby dbającej o ład w placówce oraz wydawanie posiłków. Uczęszczam do szkoły policealnej opiekunek dziecięcych na trzecim semestrze nauczania.

 

 

 

p. Ola

opiekunka-pedagog

p. Patrycja

pomoc opiekuna 

Ukończyłam kurs opiekuna dzieci w żłobku i klubie malucha. Bardzo lubię pracować z dziećmi, obserwować jak się rozwijają i nabywają nowych umiejętności, pomagać w codziennych potrzebach, kreatywnie spędzać czas. Posiadam duże pokłady cierpliwości i empatii. Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci w wieku 1,5 roku i 5 lat. Lubię dobre kino i podróże.

 

 

p. Dominika

położna małych dzieci