Trwa rekrutacja dzieci » Kliknij po szczegóły

Wyżywienie

W naszym żłobku oferujemy dzieciom pełne wyżywienie -zapewniając 5 posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek).

Jedzenie dostarczane jest przez  sprawdzoną firmę cateringową  „Pyszne Papu”.

Podstawą żywienia są świeże i najlepsze jakościowo produkty. Warzywa i owoce kupowane są u stałych dostawców, produkty mleczne u sprawdzonych producentów oraz najlepsze gatunki mięs od rekomendowanych hodowców.

To co dziecko je w żłobku jest również elementem edukacji. Proponowane menu jest oparte na sezonowej dostępności produktów i jest wyliczone pod względem doboru wartości kalorycznych w bilansie dziennym i tygodniowym.

Dieta spełnia standard żywienia dzieci, opracowany we współpracy z Wyższa Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy, jest opracowana przez dietetyka i sprawdzona przez dzieci. Spełnia wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dn. 26 lipca 2016 r.

Jesteśmy otwarci na potrzeby żywieniowe Państwa dzieci pod względem dopasowania odpowiedniej diety, zgodnie z zaleceniami lekarskimi.

Działamy na platformie LifeKid, tam znajdziecie Państwo między innymi aktualny jadłospis, a ten poniżej jest przykładowy.