Trwa rekrutacja dzieci » Kliknij po szczegóły

Aktualności

Aktualności prowadzimy na naszym profilu na FaceBook’u.

Rozwijamy mowę

Rozwijamy mowę

Na zajęciach logopedycznych dzieci rozwijają mowę i umiejętności komunikacyjne. To niesamowite, jak nasze maluchy coraz pewniej i z większą swobodą wyrażają swoje myśli.

Przygoda na wiejskim podwórku

Przygoda na wiejskim podwórku

Przenieśliśmy się na chwilę na malowniczą wieś, gdzie dzieci z zainteresowaniem poznawały różne zwierzątka gospodarskie. Opisywały ich wygląd, rozpoznawały odgłosy, a także łączyły obrazki w pary. Razem śpiewaliśmy piosenkę „Stary rolnik farmę miał”, która wprowadziła nas w wiejski nastrój. Na zakończenie stworzyliśmy prace plastyczne, na które przyklejaliśmy obrazki poznanych zwierząt.

Zwiedzanie sklepu „Konik”

Zwiedzanie sklepu „Konik”

Udaliśmy się na wycieczkę do sklepu „Konik” specjalizującego się w artykułach dla koni. Zachwyciliśmy się wielkością sklepu oraz bogactwem akcesoriów dla tych uroczych zwierząt. Przyglądaliśmy się strojom do jazdy konnej, pysznemu jedzeniu dla koni, przymierzaliśmy kaski jeździeckie, a nawet mieliśmy okazję usiąść w siodle.

Dbamy o naszą planetę poprzez segregację śmieci

Dbamy o naszą planetę poprzez segregację śmieci

Dzieci doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o naszą planetę i segregowanie śmieci do odpowiednich pojemników. Na zajęciach poznaliśmy kolory pojemników i ich przeznaczenie, a także przeprowadziliśmy wielkie sprzątanie sali. Nauczyliśmy się również, że po zabawie należy sprzątać zabawki i odkładać je na swoje miejsce.

Spotkanie z pracowitymi pszczółkami

Spotkanie z pracowitymi pszczółkami

Dzieci miały okazję poznać świat pracowitych pszczółek. Podczas zajęć maluchy wykonały prace plastyczne z motywem pszczoły, a następnie skosztowały pysznego miodu. Dzięki temu doświadczeniu dzieci zrozumiały, jak ważne są pszczółki dla naszego środowiska i jak cenny jest miód, który produkują.

Odkrywanie tajemnic wiosennego ogrodu – zajęcia ogrodnicze

Odkrywanie tajemnic wiosennego ogrodu – zajęcia ogrodnicze

Na ostatnich zajęciach dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak piękna może być wiosna w ogrodzie. Razem odkrywaliśmy, jakie rośliny można posadzić w ziemi i jak należy o nie dbać. Maluchy z zaciekawieniem poznawały narzędzia ogrodnicze, które są nieodzowne w pracy ogrodnika. Ich radość była nie do opisania, gdy mogły samodzielnie dotknąć ziemi, sadzić roślinki i podlewać je. To była wspaniała lekcja o naturze.

Młodzi fryzjerzy

Młodzi fryzjerzy

Praca fryzjera to nie tylko ciekawy, ale i wymagający zawód, w którym kluczowe jest zadowolenie klientów. Nasi milusińscy mieli okazję poznać tę fascynującą profesję. Dzieci zapoznały się z różnymi narzędziami niezbędnymi w pracy fryzjera, a co więcej, same obcinały włosy za pomocą prawdziwych nożyczek!

Radość na placu zabaw

Radość na placu zabaw

Wspólne zabawy to nie tylko świetna forma aktywności fizycznej, ale także nauka współpracy, dzielenia się i budowania przyjaźni.